O autorce

Witam, mam na imię Joanna. Postanowiłam założyć bloga z własną, nazwijmy to „poezją” :D W internecie publikuję pod pseudonimem sisy89, co oznacza, że niektóre z przedstawianych tu wierszy można znaleźć na innych stronach internetowych, często o nieco zmienionej treści. Pierwsze utwory są dość naiwne, gdyż swoją przygodę z pisaniem rozpoczęłam w 2005 roku, kiedy jeszcze byłam nastolatką… Teksty będę wklejać mniej więcej chronologicznie, więc mam nadzieję, że moje początki nie zrażą nikogo do dalszego czytania ;)

Pozdrawiam i zapraszam do lektury.

22 Komentarze

 1. Witam ja piszę chyba bo nie jestem pewny od 2001 chociaż pierwsze wpisy na drugim moim blogu widnieją z datą 2003. Pozdrawiam i pewnie tu jeszcze zajrzę.

 2. Witaj Joasiu. Pasja to szczególny dar dzielenia się z innymi. Na tej drodze uczymy się i wspieramy. Cieszę się że mam możliwość i przyjemność poznać Ciebie, jest mi bardzo miło – Kasia Marciniuk.
  Będę wpadała do Ciebie poczytać, od razu humor mi sie poprawi :)
  serdecznie pozdrawiam :)

  • Witam, mnie również miło :) Serdecznie zapraszam do czytania, cieszę się, że mogę podzielić się tym, co tworzę :) Pozdrawiam.

 3. Witaj Joasiu. dziękuję za odwiedziny i komenty na moim blogu. Wczytuję się w Twoje wiersze i muszę powiedzieć, że mi się podobają. Ja moją przygodę z wierszami dopiero rozpoczynam. Jak na mój wiek to jest bardzo późno, bo zacząłem pisać dopiero w grudniu ubiegłego roku. Odpowiedź do Twojego komentarza zostawiłem u siebie. Cieplutko pozdrawiam. Ryszard M – Ryś

  • Dziękuję za komentarz :) Zawsze uważałam, że nigdy nie jest za późno, aby robić coś, co się kocha :) Pozdrawiam serdecznie.

 4. Droga Joasiu
  Pozwoliłam sobie dodać w moim blogu adres do Twojego bloga jako w kategorii „Ciekawe blogi” mam nadzieję, że nie będziesz miała mi za złe :) bardzo lubię czytać Twoje wiersze…mają w sobie głębię, czar i są doskonałe :) dziękuję, że Jesteś :)
  Pozdrawiam cieplutko :)

 5. przez długie lata nic nie pisałem.. tylko czułem.. kiedy emocje oślepiały.. coś we mnie pękło.. musiałem to z siebie wyrzucić.. powstał pierwszy wiersz.. granit.. potem inne.. każdy prawdziwy jak życie i przemijanie.. rozejrzałem się wokół siebie zobaczyłem tych co czują.. zobaczyłem Ciebie.. dziękuję , że mnie odnalazłaś..

  • Bardzo dziękuję za miłe słowa :) Uczucia bardzo pomagają się przełamać i znaleźć w sobie serce do pisania… Życzę dużo weny i uczuć, które można przelać na papier :) Pozdrawiam serdecznie.

  • Ja zawsze wrzucam odnośniki do blogów w formie linków, ale zdaje się, że można też umieścić tutaj specjalny widget. W wolnym czasie pokombinuję, bo chyba nie do końca wiem jak to zrobić ;)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.